OPEN MĘŻCZYŹNI
KONKURENCJA WYNIK ZAWODNIK UR. TRENER DATA MIEJSCE KATEGORIA
60m 6,96 Marcinkowski Paweł 95 K. Kobiałka 24.01.14 Spała U20
100m 10,87 Grąbczewski Mateusz 02 T. Tłustochowski 25.05.19 Jelenia Góra U18
200m 21,81 Baranowski Patryk 86 G. Banaszek 04.06.06 Wrocław U23
400m 46,83 Baranowski Patryk 86 G. Banaszek 06.07.05 Bydgoszcz U20
800m 1:47.32 Dąbrowski Piotr 85 G. Banaszek 05.07.08 Szczecin U23
1500m 3:42.33 Danilewicz Adrian 86 R. Krupanek 05.05.05 Wrocław U23

3000m prze 8:42.41 Ankiel Arkadiusz 89 R. Krupanek 06.06.10 Bydgoszcz Młodzież.
5000m 14:25.33 Ankiel Arkadiusz 89 R. Krupanek 30.08.09 Bielsko-Biała Młodzież.
400m ppł 60,15 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 16.08.14 Jablonec Junior Mł.
4*100m 42,83 Lewandowski, Kuchciński, Grąbczewski, Łuczyński 02 T. Tłustochowski/M. Parobczak 11.07.19 Poznań Junior Mł.
4*400m 3;16,94 Baranowski86, Mucha85, Frużyński87, Dąbrowski85 G. Banaszek 09.09.08 Słupsk Młodzież.
wzwyż 181 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 13.07.14 Wrocław Junior Mł.
w dal 7,01 Wojciechowski Maciej 99 K. Kobiałka 24.06.17 Wrocław Junior
oszczep 53,57 Wolny Norbert 90 P. Olszański 10.05.08 Bogatynia Junior
tyczka 270 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 26.04.14 Zgorzelec Junior Mł.
OPEN KOBIETY
KONKURENCJA WYNIK ZAWODNICZKA UR. TRENER DATA MIEJSCE KATEGORIA
60m 7,70 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 29.01.15 Jablonec Młodież.
100m 11,84 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 20.06.14 Kraków Juniorka
200m 23,76 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 30.06.14 Toruń Juniorka
400m 54,26 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 09.05.14 Wrocław Młodież.
800m 2:03.63 Miernik Agnieszka 86 Cz. Kołodyński 24.06.09 Wrocław Młodież.
1500m 4:20.76 Miernik Agnieszka 86 Cz. Kołodyński 01.06.06 Bydgoszcz Juniorka

100m ppł 14,27 Mikołajczyk Izabela 90 M. Kubiszewski 02.07.11 Bressanone Młodież.
400m ppł 64,88 Matkowska Martyna 98 T. Tłustochowski 01.07.16 Suwałki Juniorka
4*100m 47,89 Banasiak00, Rajewska99, Widawska99, Golanowska00 K. Kobiałka 01.06.16 Suwałki Juniorki Mł.
4*400m 4;01,87 Zielińska99, Gieruń98, Matkowska98, Widawska99 K. Kobiałka 09.07.17 Toruń Juniorki Mł.
wzwyż 181 Mikołajczyk Izabela 90 M. Kubiszewski 02.07.11 Bressanone Młodież.
w dal 6,18 Mikołajczyk Izabela 90 M. Kubiszewski 02.07.11 Bressanone Młodież.
kula 13,41 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 17.06.15 Eskilstuna Juniorka
oszczep 38,45 Mikołajczyk Izabela 90 M. Kubiszewski 17.07.11 Ostrava Młodież.
dysk 1kg 30,57 Gubańska Anna 88 G. Banaszek 30.04.05 Bogatynia Juniorka Mł.
7-bój 5779 Mikołajczyk Izabela 90 M. Kubiszewski 03.07.11 Bressanone Juniorka
JUNIORZY 18-19
KONKURENCJA WYNIK ZAWODNIK UR. TRENER DATA MIEJSCE
60m 6,96 Marcinkowski Paweł 95 K. Kobiałka 24.01.14 Spała
100m 10,96 Marcinkowski Paweł 95 K. Kobiałka 08.06.14 Łódź
200m 21,86 Baranowski Patryk 86 G. Banaszek 09.09.05 Wrocław
400m 46,83 Baranowski Patryk 86 G. Banaszek 06.07.05 Bydgoszcz
800m 1:50.55 Frużyński Dariusz 87 G. Banaszek 10.06.06 Kozienice
1500m 3:46.21 Danilewicz Adrian 86 R. Krupanek 06.06.04 Szczecin
3000m prze 9:01,34 Ankiel Arkadiusz 89 M. Adamek 17.09.08 Szczecin
w dal 7,01 Wojciechowski Maciej 99 K. Kobiałka 24.06.18 Wrocław
400m ppł 61,06 Maciejewski Maciej 88 G. Banaszek 27.05.06 Wrocław
4*100m 44,98 Fudziak96, Marcinkowski95, Łyczak96, Rokicki96 K. Kobiałka 21.09.13 Częstochowa
4*400m 3:16.98 Frużyński87, Łukaszewski86, Baranowski86, Danilewicz86 G. Banaszek 06.07.05 Bydgoszcz
oszczep 800g 53,57 Wolny Norbert 90 P. Olszański 10.05.08 Bogatynia
JUNIORKI 18-19
KONKURENCJA WYNIK ZAWODNICZKA UR. TRENER DATA MIEJSCE
60m 7,73 Golanowska Agata 00 K. Kobiałka 09.02.19 Toruń
100m 11,84 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 20.06.14 Kraków
200m 23,76 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 30.06.14 Toruń
400m 54,36 Widawska Natalia 99 K. Kobiałka 16.06.18 Vyskow
800m 2:06.58 Miernik Agnieszka 86 Cz. Kołodyński 11.06.06 Kraków
1500m 4:20.76 Miernik Agnieszka 86 Cz. Kołodyński 01.06.06 Bydgoszcz
100m ppł 14,51 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 30.06.15 Biała-Podlaska
kula 4kg 13,41 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 17.06.15 Eskilstuna
oszczep 600g 37,89 Szymaniak Martyna 90 G. Banaszek 13.05.08 Zgorzelec
wzwyż 168 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 04.07.15 Kutno
w dal 5,90 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 04.07.15 Kutno
7-bój 5278 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 07.06.15

Kraków

 

 

JUN. MŁ.16-17
KONKURENCJA WYNIK ZAWODNIK UR. TRENER DATA MIEJSCE
60m 7,11 Ćwik Kamil 99 K. Kobiałka 14.02.14 Toruń
100m 10,86 Grąbczewski Mateusz 02 T. Tłustochowski 25.05.19 Jelenia Góra
200m 22,11 Grąbczewski Mateusz 02 T. Tłustochowski 25.05.19 Jelenia Góra
400m 51,47 Pawełczyk Maciej 01 T. Tłustochowski 15.09.18 Łódź
800m 1:58.16 Ankiel Arkadiusz 89 J. Styś 27.05.06 Wrocław
1500m 4:03.89 Ankiel Arkadiusz 89 J. Styś 24.06.05 Wrocław
3000m 9:09.76 Ankiel Arkadiusz 89 J. Styś 05.06.05 Wrocław
2000m prze 6:03.65 Ankiel Arkadiusz 89 J. Styś 04.06.05 Wrocław
110m ppł 14,73 Wolny Norbert 90 P. Olszańśki 10.06.06 Wrocław
400m ppł 60,17 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 18.06.14 Wrocław
4*100m 42,83 Lewandowski, Kuchciński, Grąbczewski, Łuczyński T.Tłustochowski/M.Parobczak 11.07.19 Poznań
wzwyż 181 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 13.07.14 Wrocław
w dal 6,60 Wojciechowski Maciej 99 K. Kobiałka 17.07.16 Sosnowiec
kula 5kg 15,18 Maślanka Przemysław 99 Z. Stankiewicz 04.08.16 Wrocław
oszczep 700g 57,06 Górski Nikodem 00 K. Kobiałka 13.05.17 Wrocław
4*400m 3:23,19 Łuczyński, Kuchciński, Lewandowski, Grąbczewski 02 T.Tłustochowski/M.Parobczak 12.07.19 Poznań
tyczka 270 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 26.05.14 Zgorzelec
10-bój 5337 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 14.07.14 Wrocław
JUN. MŁ.16-17
KONKURENCJA WYNIK ZAWODNICZKA UR. TRENER DATA MIEJSCE
60m 7,87 Golanowska Agata 00 K. Kobiałka 17.02.17 Toruń
100m 12,51 Ankerska Agnieszka 89 G. Banaszek 25.07.05 Łódź
200m 25,79 Ankerska Agnieszka 89 G. Banaszek 14.05.06 Wrocław
400m 57,21 Widawska Natalia 99 K. Kobiałka 27.09.16 Słubice
800m 2:15.91 Widawska Natalia 99 K. Kobiałka 12.06.16 Kraków
1500m 4:46.90 Sowa Paulina 89 R. Krupanek 18.06.04 Piła
2000m prze 7:00,60 Gieruń Agnieszka 98 K. Kobiałka 13.07.14 Wrocław
100m ppł 14,62 Delejowska Wiktoria 01 K. Kobiałka 21.07.18 Częstochowa
400m ppł 67,05 Widawska Natalia 98 K. Kobiałka 03.09.16 Częstochowa
4*100m 48,84 Paluszek00,Bednarek99,Widawska99,Golanowska00 K. Kobiałka 05.08.16 Wrocław
4*400m 4;05,78 Delejowska01, Banasiak00, Bartkowiak00, Zawadzka01 K. Kobiałka 04.06.17 Wrocław
wzwyż 163 Haruk Marta 91 G. Banaszek 03.05.07 Wrocław
w dal 5,40 Kubis Paulina 04 K. Kobiałka 11.01.20 Cottbus
kula 3kg 12,04 (4kg) Gubańska Anna 88 G. Banaszek 25.08.04 Kielce
oszczep 500g 36,24 Delejowska Wiktoria 01 K. Kobiałka 28.07.18 Chorzów
dysk 1kg 30,57 Gubańska Anna 88 G. Banaszek 30.04.04 Bogatynia
7-bój 4499 Delejowska Wiktoria 01 K. Kobiałka 28.07.18 Chorzów
MŁODZICY 14-15
KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO UR. TRENER DATA MIEJSCE
60m 7,22 Ćwik Kamil 98 K. Kobiałka 21.12.14 Drezno
100m 11,12 Ćwik Kamil 99 K. Kobiałka 27.09.14 Zielona Góra
200m 23,14 Ćwik Kamil 99 K. Kobiałka 01.06.14 Wrocław
300m 38,25 Konarski Mateusz 00 K. Kobiałka 23.05.15 Wrocław
400m 55,79 Lewandowski Jan 02 T. Tłustochowski 18.06.17 Wrocław
600m 1:28.33 Lewandowski Jan 02 T. Tłustochowski 09.09.17 Wrocław
1000m 2:42.71 Ankiel Arkadiusz 89 J. Styś 26.09.04 Świecie
2000m 6:31.21 Gawron Mateusz 97 A. Brawata 15.09.12 Słubice
110m ppł 16,25 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 26.09.12 Wrocław
300m ppł 44,31 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 12.05.13 Wrocław
wzwyż 165 Maślanka Przemysław 99 K. Kobiałka 13.09.14 Wrocław
tyczka 220 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 06.10.13 Zielona Góra
w dal 6,19 Rogala Jan 04 K. Kobiałka 22.09.19 Tarnów
kula 5kg 13,65 Czerwiński Karol 99 K. Kobiałka 27.09.14 Zielona Góra
dysk 1kg 48,92 Wolszakiewicz Krystian 01 K. Kobiałka 25.09.16 Słubice
oszczep 600g 51,21 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 28.09.13 Radom
MŁODZICZKI 14-15
KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO UR. TRENER DATA MIEJSCE
60m 7,89 Kubis Paulina 04 K. Kobiałka 20.12.19 Chemnitz
100m 12,83 Kubis Paulina 04 K. Kobiałka 18.05.19 Legnica
200m 26,45 Kubis Paulina 04 K. Kobiałka 06.07.19 Częstochowa
300m 41,83 Kubis Paulina 04 K. Kobiałka 31.09.19 Zittau
400m 64,19 Gieruń Agnieszka 98 K. Kobiałka 04.05.13 Wrocław
600m 1:42.23 Gieruń Agnieszka 98 K. Kobiałka 21.12.13 Drezno(hala)
800m 2:23.48 Gieruń Agnieszka 98 K. Kobiałka 01.09.13 Wrocław
1000m 3:04.67 Widawska Natalia 99 K. Kobiałka 28.09.14 Zielona Góra
80m ppł 12,33 Delejowska Wiktoria 01 K. Kobiałka 11.05.19 Wrocław
200m ppł 29,12 Delejowska Wiktoria 01 K. Kobiałka 21.09.19 Tarnów
4*100m 51,97 Kozłowska05, Kubis04, Rugowska04, Gabińska05 K. Kobiałka 18.05.19 Legnica
wzwyż 158 Kubis Paulina 04 K. Kobiałka 03.06.06 Wrocław
w dal 5,57 Kubis Paulina 04 K. Kobiałka 21.09.19 Tarnów
kula 3kg 11,87 Szymaniak Martyna 90 G. Banaszek 11.09.05 Zielona Góra
oszczep 500g 31,86 Lizak Karolina 04 K. Kobiałka 16.09.17

Wrocław

5-bój 3366 Kubis Paulina 04 K. Kobiałka 09.05.19 Kraków
Portal wlks.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij