OPEN MĘŻCZYŹNI
KONKURENCJA WYNIK ZAWODNIK UR. TRENER DATA MIEJSCE KATEGORIA
60m 6,96 Marcinkowski Paweł 95 K. Kobiałka 24.01.14 Spała Junior
100m 10,96 Marcinkowski Paweł 95 K. Kobiałka 08.06.14 Łódź Junior
200m 21,81 Baranowski Patryk 86 G. Banaszek 04.06.06 Wrocław Młodzież.
400m 46,83 Baranowski Patryk 86 G. Banaszek 06.07.05 Bydgoszcz Junior
800m 1:47.32 Dąbrowski Piotr 85 G. Banaszek 05.07.08 Szczecin Młodzież.
1500m 3:42.33 Danilewicz Adrian 86 R. Krupanek 05.05.05 Wrocław Młodzież.
3000m 8:10.88 Ankiel Arkadiusz 89 R. Krupanek 05.09.09 Kraków Młodzież.
3000m prze 8:42.41 Ankiel Arkadiusz 89 R. Krupanek 06.06.10 Bydgoszcz Młodzież.
5000m 14:25.33 Ankiel Arkadiusz 89 R. Krupanek 30.08.09 Bielsko-Biała Młodzież.
400m ppł 60,15 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 16.08.14 Jablonec Junior Mł.
4*100m 44,98 Fudziak96, Marcinkowski95, Łyczak96, Rokicki96 K. Kobiałka 16.06.12 Łódź Jun./Jun. Mł.
4*400m 3;16,94 Baranowski86, Mucha85, Frużyński87, Dąbrowski85 Banaszek/Krupanek 09.09.08 Słupsk Młodzież.
wzwyż 181 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 13.07.14 Wrocław Junior Mł.
w dal 6,16 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 10.01.15 Cottbus(hala) Junior Mł.
oszczep 53,57 Wolny Norbert 90 P. Olszański 10.05.08 Bogatynia Junior
tyczka 270 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 26.04.14 Zgorzelec Junior Mł.
OPEN KOBIETY
KONKURENCJA WYNIK ZAWODNICZKA UR. TRENER DATA MIEJSCE KATEGORIA
60m 7,70 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 29.01.15 Jablonec Młodież.
100m 11,84 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 20.06.14 Kraków Juniorka
200m 23,76 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 30.06.14 Toruń Juniorka
400m 54,26 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 09.05.14 Wrocław Młodież.
800m 2:03.63 Miernik Agnieszka 86 Cz. Kołodyński 24.06.09 Wrocław Młodież.
1500m 4:20.76 Miernik Agnieszka 86 Cz. Kołodyński 01.06.06 Bydgoszcz Juniorka
3000m 10:09.25 Miernik Agnieszka 86 Cz. Kołodyński 27.07.08 Sopot Młodież.
100m ppł 14,27 Mikołajczyk Izabela 90 M. Kubiszewski 02.07.11 Bressanone Młodież.
400m ppł 67,28 Ruczkowska Aleksandra 86 M. Kubiszewski 05.07.05 Bydgoszcz Juniorka
4*100m 50,60 Kasperkiewicz98,Wolak97,Matkowska98,Benkowska98 K. Kobiałka 31.05.2015 Wrocław Juniorki Mł.
4*400m 4;12,87 Matkowska98, Bednarek99, Widawska99, Gieruń98 K. Kobiałka 31.06.15 Wrocław Juniorki Mł.
wzwyż 181 Mikołajczyk Izabela 90 M. Kubiszewski 02.07.11 Bressanone Młodież.
w dal 6,18 Mikołajczyk Izabela 90 M. Kubiszewski 02.07.11 Bressanone Młodież.
kula 13,41 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 17.06.15 Eskilstuna Juniorka
oszczep 38,45 Mikołajczyk Izabela 90 M. Kubiszewski 17.07.11 Ostrava Młodież.
dysk 1kg 30,57 Gubańska Anna 88 G. Banaszek 30.04.05 Bogatynia Juniorka Mł.
7-bój 5779 Mikołajczyk Izabela 90 M. Kubiszewski 03.07.11 Bressanone Juniorka
JUNIORZY 18-19
KONKURENCJA WYNIK ZAWODNIK UR. TRENER DATA MIEJSCE
60m 6,96 Marcinkowski Paweł 95 K. Kobiałka 24.01.14 Spała
100m 10,96 Marcinkowski Paweł 95 K. Kobiałka 08.06.14 Łódź
200m 21,86 Baranowski Patryk 86 G. Banaszek 09.09.05 Wrocław
400m 46,83 Baranowski PAtryk 86 G. Banaszek 06.07.05 Bydgoszcz
800m 1:50.55 Frużyński Dariusz 87 G. Banaszek 10.06.06 Kozienice
1500m 3:46.21 Danilewicz Adrian 86 R. Krupanek 06.06.04 Szczecin
3000m 8:30.64 Ankiel Arkadiusz 89 M. Adamek 24.04.08 Police
3000m prze 9:01.34 Ankiel Arkadiusz 89 M. Adamek 17.09.08 Szczecin
5000m 16:28.78 Kluba Rafał 88 R. Krupanek 09.07.06 Słupsk
400m ppł 61,06 Maciejewski Maciej 88 G. Banaszek 27.05.06 Wrocław
4*100m 44,98 Fudziak96, Marcinkowski95, Łyczak96, Rokicki96 K. Kobiałka 21.09.13 Częstochowa
4*400m 3:16.98 Frużyński87, Łukaszewski86, Baranowski86, Danilewicz86 Banaszek/Krupanek 06.07.05 Bydgoszcz
oszczep 800g 53,57 Wolny Norbert 90 P. Olszański 10.05.08 Bogatynia
JUNIORKI 18-19
KONKURENCJA WYNIK ZAWODNICZKA UR. TRENER DATA MIEJSCE
60m 7,82 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 21.12.14 Drezno
100m 11,84 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 20.06.14 Kraków
200m 23,76 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 30.06.14 Toruń
400m 55,13 Wróblewska Zofia 95 K. Kobiałka 01.06.14 Inowrocław
800m 2:06.58 Miernik Agnieszka 86 Cz. Kołodyński 11.06.06 Kraków
1500m 4:20.76 Miernik Agnieszka 86 Cz. Kołodyński 01.06.06 Bydgoszcz
100m ppł 14,51 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 30.06.15 Biała-Podlaska
kula 4kg 13,41 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 17.06.15 Eskilstuna
oszczep 600g 37,89 Szymaniak Martyna 90 G. Banaszek 13.05.08 Zgorzelec
wzwyż 168 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 04.07.15 Kutno
w dal 5,90 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 04.07.15 Kutno
7-bój 5278 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 07.06.15 Kraków
JUN. MŁ.16-17
KONKURENCJA WYNIK ZAWODNIK UR. TRENER DATA MIEJSCE
60m 7,11 Ćwik Kamil 99 K. Kobiałka 14.02.14 Toruń
100m 11,14 Ćwik Kamil 99 K. Kobiałka 27.05.15 Wrocław
200m 22,80 Ćwik Kamil 95 K. Kobiałka 16.05.15 Bogatynia
400m 52,67 Łyczak Kamil 96 K. Kobiałka 25.05.13 Bogatynia
800m 1:58.16 Ankiel Arkadiusz 89 J. Styś 27.05.06 Wrocław
1500m 4:03.89 Ankiel Arkadiusz 89 J. Styś 24.06.05 Wrocław
3000m 9:09.76 Ankiel Arkadiusz 89 J. Styś 05.06.05 Wrocław
2000m prze 6:03.65 Ankiel Arkadiusz 89 J. Styś 04.06.05 Wrocław
110m ppł 14,73 Wolny Norbert 90 P. Olszańśki 10.06.06 Wrocław
400m ppł 60,17 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 18.06.14 Wrocław
4*100m 45,61 Wojniak96, Fudziak96, Łyczak96, Marcinkowski95 K. Kobiałka 16.06.11 Łódź
wzwyż 181 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 13.07.14 Wrocław
w dal 6,16 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 10.01.15 Cottbus(hala)
kula 5kg 11,08 Maślanka Przemysław 99 K. Kobiałka 24.09.14 Wrocław
oszczep 700g 56,32 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 30.08.15 Wrocław
dysk 1,5kg 29,68 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 04.05.14 Wrocław
tyczka 270 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 26.05.14 Zgorzelec
10-bój 5337 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 14.07.14 Wrocław
JUN. MŁ.16-17
KONKURENCJA WYNIK ZAWODNICZKA UR. TRENER DATA MIEJSCE
60m 8,01 Kasperkiewicz Karolina 98 K. Kobiałka 10.01.15 Cottbus
100m 12,51 Ankerska Agnieszka 89 G. Banaszek 25.07.05 Łódź
200m 25,79 Ankerska Agnieszka 89 G. Banaszek 14.05.06 Wrocław
400m 58,96 Widawska Natalia 99 K. Kobiałka 11.07.15 Sosnowiec
800m 2:16.17 Sowa Paulina 89 R. Krupanek 23.06.05 Wrocław
1500m 4:46.90 Sowa Paulina 89 R. Krupanek 18.06.04 Piła
3000m 10:16.73 Sowa Paulina 89 R. Krupanek 20.09.04 Zielona Góra
100m ppł 14,73 Bajaczyk Katarzyna 90 G. Banaszek 03.06.05 Wrocław
400m ppł 67,62 Matkowska Martyna 98 K. Kobiałka 14.06.15 Słubice
4*100m 50,60 Jabkowska99,Bednarek99,Matkowska98,Kasperkiewicz98 K. Kobiałka 31.06.15 Wrocław
4*400m 4;12,87 Matkowska98, Bednarek99, Widawska99, Gieruń98 K. Kobiałka 31.06.15 Wrocław
wzwyż 163 Haruk Marta 91 G. Banaszek 03.05.07 Wrocław
w dal 5,17 Skórzewska Patrycja 96 K. Kobiałka 21.12.13 Drezno
kula 3kg 12,04 (4kg) Gubańska Anna 88 G. Banaszek 25.08.04 Kielce
oszczep 500g 36,07 (600g) Szymaniak Martyna 90 G. Banaszek 26.07.06 Szczecin
dysk 1kg 30,57 Gubańska Anna 88 G. Banaszek 30.04.04 Bogatynia
7 bój 4312 Haruk Marta 91 G. Banaszek 08.06.07 Zielona Góra
MŁODZICY 14-15
KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO UR. TRENER DATA MIEJSCE
60m 7,22 Ćwik Kamil 98 K. Kobiałka 21.12.14 Drezno
100m 11,12 Ćwik Kamil 99 K. Kobiałka 27.09.14 Zielona Góra
200m 23,14 Ćwik Kamil 99 K. Kobiałka 01.06.14 Wrocław
300m 38,25 Konarski Mateusz OO K. Kobiałka 23.05.15 Wrocław
400m 56,39 Konarski Mateusz OO K. Kobiałka 18.06.15 Zielona Góra
600m 1:29.59 Hołownia Łukasz 90 R. Krupanek 11.09.05 Zielona Góra
1000m 2:42.71 Ankiel Arkadiusz 89 J. Styś 26.09.04 Świecie
2000m 6:31.21 Gawron Mateusz 97 A. Brawata 15.09.12 Słubice
110m ppł 16,25 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 26.09.12 Wrocław
300m ppł 44,31 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 12.05.13 Wrocław
wzwyż 165 Maślanka Przemysław 99 K. Kobiałka 13.09.14 Wrocław
tyczka 220 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 06.10.13 Zielona Góra
w dal 5,82 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 05.10.13 Zielona Góra
kula 5kg 8,88 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 05.10.13 Zielona Góra
dysk 1kg 28,00 (1,5kg) Pater Maciej 98 K. Kobiałka 06.10.13 Zielona Góra
oszczep 600g 51,21 Pater Maciej 98 K. Kobiałka 28.09.13 Radom
MŁODZICZKI 14-15
KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO UR. TRENER DATA MIEJSCE
60m 8,25 Paluszek Anna OO K. Kobiałka 21.12.14 Drezno
100m 12,92 Golanowska Agata OO K. Kobiałka 23.05.15 Wrocław
200m 27,64 Haruk Marta 91 G. Banaszek 03.06.06 Wrocław
300m 42,64 Saks Anna 90 G. Banaszek 23.06.05 Wrocław
400m 64,19 Gieruń Agnieszka 98 K. Kobiałka 04.05.13 Wrocław
600m 1:42.23 Gieruń Agnieszka 98 K. Kobiałka 21.12.13 Drezno(hala)
800m 2:23.48 Gieruń Agnieszka 98 K. Kobiałka 01.09.13 Wrocław
1000m 3:04.67 Widawska Natalia 99 K. Kobiałka 28.09.14 Zielona Góra
100m ppł 15,32 Bajaczyk Katarzyna 90 G. Banaszek 23.06.05 Wrocław
300m ppł 49,04 Delejowska Wiktoria OO K. Kobiałka 23.05.15 Wrocław
4*100m 52,50 ZawadzkaO1, GolanowskaOO, BanasiakOO, PaluszekOO K. Kobiałka 11.09.15 Wrocław
wzwyż 156 Haruk Marta 91 G. Banaszek 03.06.06 Wrocław
w dal 4,62 Kasperkiewicz Karolina 98 K. Kobiałka 15.06.13 Wrocław
kula 3kg 11,87 Szymaniak Martyna 90 G. Banaszek 11.09.05 Zielona Góra
oszczep 500g 29,78 Wolak Adrianna 97 K. Kobiałka 09.09.12 Wrocław
Portal wlks.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij